II Międzynarodowy Event, Yemen-Poland.

Południowo-Wschodniej Osi Gospodarczej

Polska-Jemen

online

Puławy – Warszawa – Stambuł – Rijad – Dubaj – Muskat

Sana – Kair – Algier – Oran Panie i Panowie


Polskie firmy, instytucje i organizacje zapraszają na:

II Międzynarodowe Wydarzenie Gospodarcze

Jemen-Polska

online

22 marca 2021 r. od 8.00 do 16.00

Tematem konferencji jest Zrównoważony Rozwój Rolnictwa, Hodowli i Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Jemenie, we współpracy z polskimi firmami oraz transfer polskich technologii, wiedzy i umiejętności do Jemenu oraz do krajów Półwyspu Arabskiego i Północnej Afryki.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną propozycje wybranych i wiodących firm, instytucji i organizacji z Polski skierowane do firm, instytucji i organizacji w  Jemenu oraz krajach Półwyspu Arabskiego i Północnej Afryki. 

Celem konferencji jest rozwój istniejących firm w Jemenie oraz krajach Półwyspu Arabskiego i Północnej Afryki. w oparciu o najnowsze polskie technologie oraz stymulowanie rozwoju gospodarstw i firm w Jemenie oraz krajach Półwyspu Arabskiego i Północnej Afryki. – w małych i średnich, rodzinnych i lokalnych gospodarstwach lub firmach, głównie z zakresu rolnictwa. , rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze.

Podczas konferencji będzie można również zaprezentować firmy z Jemenu oraz krajów Półwyspu Arabskiego i Północnej Afryki. , które poszukują partnerów w Polsce – do sprzedaży swoich produktów, poszukiwania partnerów do współpracy lub dalszego rozwoju w Jemenie i krajach ościennych, w Polsce czy w Europie.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację jako uczestnik poprzez link do webinaru: https://go.mywebinar.com/xdhl-vsxp-wblz-kvnj

Jeżeli jesteś zainteresowany zaprezentowaniem swojej oferty i wzięciem udziału w webinarium w charakterze prezentera potencjału i możliwości Twojej firmy lub instytucji, prosimy o przesłanie maila w tej sprawie na adres e-mail

Tomasz Minkiewicz tomasz@farm-market.eu

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top